BUDUJTE S NÁMI PŘEHLEDNÝ SVĚT

+420 602 164 164

Pondělí - Pátek od 8:00 h do 18:00 h

Přehled hledaných pozic

Instalační technik

Hledáme aktivního člověka a to jak zkušeného, tak i na začátku své kariéry, který by se přidal k technickému oddělení. Musí být manuálně zručný, praktický a mít zkušenosti s montáží GPS jednotek do vozidel popřípadě alespoň dobrou znalost kabeláží ve vozidle...

 

Obchodní zástupce

Hledáme aktivního člověka a to se zkušeností, tak i na začátku své kariéry, který důvěřuje sám sobě v dovednosti nabídnout náš unikátní produkt a získat s tím spravedlivé nadstandardní ocenění založené na výkonu...

 

 

Asistentka manažera provozu / backoffice

Vaší hlavní náplní bude administrativní podpora vedení společnosti, zajištění běžného provozu firmy a recepce. Vzhledem k různorodosti práce a velkému množství úkolů, vyžaduje tato pozice velmi dobrý time-management a schopnost určování priorit...

Nenašli jste pozici,
nic se neděje

Firma AUTOZITKA CS s.r.o. staví na kvalitních zaměstnancích a proto i za předpokladu, že jsme zde nenašli Vámi vysněnou pozici, tak nám zašlete životopis s popisem, co byste u nás chtěli dělat. My Vaši žádost vyhodnotíme a obratem se vyjádříme. Naděje umírá poslední. 

Kde budete pracovat

Obchodní a technické pozice

Náš produkt GPS Force má světové parametry a díky tomu jsou hranice naší působnosti otevřené kdekoliv. Dbáme na to, aby se o nás klienti dozvěděli z osobních jednání a poznali tedy náš produkt z první ruky. Proto místo práce je teoretický celý svět. Je to jen na Vás našich zaměstnancích. My jako firma Vás nebudeme limitovat. 

Office pozice

V našem moderním automobilovém centru v Martinovicích 31 je kompletní zázemí nejen pro montáž našich GPS Terminálů, ale i místo pro jednání a hlavně zázemí pro technickou a administrativní podporu.

Významní klienti a veletrhy

Pro účely seznámení s profesionálním systémem je potřeba klientům ukázat i jak má vypadat profesionální dispečink a jak se lidově říká, když nemůže Mohamed k hoře musí hora k Mohamedovi. Proto nyní chystáme mobilní dispečink.

Věděli jste?

Že náš produkt GPS Force, je plně autonomní má unikátní funkce a hlavně je stavěn na nejmodernějších technologiích a současných požadavcích? 

Kde všude působíme

Pracujte s námi po celém světě

Růstem naší společnosti a na základě žádostí o naše produkty jsme otevřeli i pobočky v jiných zemích EU i v jiných zemích světa. Jestliže jste v někde ve světě a máte chuť a možnost se přidat k naší firmě a neváhejte a zašlete nám Váš životopis popřípadě obchodní plán a my se Vám obratem ozveme. 

  • máte živnostenský list a baví Vás náš obor. Tak nám zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme.
  • máte společnost, která chce naše produkty nabízet, tak pošlete e-mail a rádi si Vás vyslechneme

Zde nás najdete a můžete se přidat

Sídlo firmy:

Pobočka:

Železná 158

293 01 Mladá Boleslav

Martinovice 31

294 06