BUDUJTE S NÁMI PŘEHLEDNÝ SVĚT

+420 602 164 164

Pondělí - Pátek od 8:00 h do 18:00 h

Novinky nejen pro zaměstnance

Od 1.1.2020 hledáme nové obchodníky

Připojte se k našemu týmu a získejte si své klienty, které budou ve Vaší správě a budete formou bonusů stále odměňováni. Více informací při osobním pohovoru.

 

 

 

1.1.2020 - Náborový příspěvek

Nová možnost náborového příplatku i pro naše zaměstnance. Víte li o dobrém pracovníkovi tak domluvte schůzku, a jestliže vše dopadne a stane se našim zaměstnancem tak dostanete náborový příspěvek taky.Jednorázový bonus

Víte o někom, komu by pomohl náš systém? A nemáte čas nebo možnost stát se naším obchodním zástupce, ale i tak si chcete vydělat. I zde je možnost. Domluvte schůzku a v případě že vše dopadne, rádi Vám vyplatíme bonus získatele.

 

Ceníme si Vašich názorů

Jste-li našim zaměstnancem a přijdete s nápadem i mimo Vaší pracovní náplň, nebo přijdete s myšlenkou která naši firmu prokazatelně posune v našich oblíbených inovací kupředu rádi se s Vámi podělíme o přínos.

 

Napadá Vás co zlepšit?

Jsme otevření inovacím a nápadům.

Plánované akce

duben - jarní grilování

V dubnu se sejdeme a přivítáme jaro u klidného posezení u grilování. 

 

 

 

 

21.5.2020 - 11 let firmy - Společná oslava 

Opět se všichni sejdeme a společně si popovídáme. Hlavní je, abychom měli dobrou náladu a ve zdraví oslavili další úspěšný rok naší společnosti.

 

 

 

prosinec - Věčírek s vyhodnocením roku 2020

Je důležité poukázat na úspěchy, kterých jsme v minulém roce dosáhli, a proto společně posedíme a u dobré večeře vše probereme. Rok 2021 bude plný nových výzev. 

 

 

 

Data naší firmy

23

dubna

1992

Založení společnosti AUTOZITKA s.r.o.

Tohoto data byla založena společnost AUTOZÍTKA s.r.o., autorizovaný obchodní partner fy. Škoda Auto a.s.

21

května

2009

Založení společnosti AUTOZITKA CS s.r.o.

Díky dynamickému rozvoji oddělení operativního leasingu se rozhodlo, že pro přehlednější řízení a řešení inovačních procesů se činnost oddělí do samostatné společnosti AUTOZITKA CS s.r.o, 

1998

 

Založení oddělení operativního leasingu

V tomto roce se k hlavním činnostem společnosti AUTOZITKA s.r.o. přidává forma rozšířené služby v pořízení vozidla a jeho následné péče. OPERATIVNÍ LEASING

1

prosince

2016

GPS Force - inovace nikdy nekončí

Zahájeny integrační procesy na začlenění nové služby GPS Force do portfolia naší společnosti. Dovršeny 4 roky inovačního vývoje.