BUDUJTE S NÁMI PŘEHLEDNÝ SVĚT

+420 602 164 164

Pondělí - Pátek od 8:00 h do 18:00 h

  • mt-0206-home-slider03.jpg

    Buďte první ve vašem regionu. POZOR!!!

    Jen do obsazení limitů pro danou oblast

Proč s námi spolupracovat

Leader inovací

V oboru GPS systémů jsme dosáhli pozice jedničky v inovacích a přinesly nástroj, který konečně reflektuje požadavky správců vozových parků či dispečerů. Náš programátorský tým neustále rozšiřuje potřebné funkce. Využijte toho a buďte také Ti co se dostanou k takto unikátnímu systému a mohou ho nabízet.

Unikátní systém s přidanou hodnotou

Nás systém GPS Force si získává již od prvních prezentací své klienty a to hlavně přehledem, rychlostí a tou správnou funkcionalitou postavenou na letech v oboru řízení vozových parků. Navíc dokáže zajistit vše potřebné pro segment jak osobních, tak nákladních vozidel.

Rychlost instalace a tvorba klientely

Stále pracujeme na zjednodušování a automatizacích, aby naši obchodní partneři mohli většinu času věnovat obchodní činnosti. K tomu aby ostatní administrativa, byla stejně přehledná a uživatelský příjemná jako je tomu u našeho systému.

Co děláme pro nejlepší systém

Vývoj a výzkum

Dlouhodobě se snažíme systém GPS Force zdokonalovat a posouvat a to jak z hlediska nových, tak i stávajících funkcionalit. Systém se viditelně pro běžného uživatele graficky vylepšujeme, ale hlavní práci zastává ultra rychlé jádro našeho systému, fungující za pomoci nejmodernějších technologií. 

Terénní výzkum

Při všech obchodních schůzkách, jednáních i samotných schůzkách s dispečery opravdu nasloucháme a snažíme se jejich vize, zkušenosti a potřeby přenést do našeho systému. A věříme, že se nám to úspěšně daří.

Kvalita Terminálů

Pro samotné instalace využíváme adekvátně otestovaný hardware, který zajistí nejen bezproblémový chod u klienta, ale dopřeje i Vám klid na další instalace. Pokud je vše nainstalováno dobře, nemusíte se již k danému vozidlu vracet do doby, než bude jednotka vymontována a přeinstalována do nového vozidla.

Obory pro systém

Prodejci vozů a servisní centra

Systém GPS Force je perfektním doplňkem autorizovaných prodejních míst vozů. Lze ho přizpůsobit na firemní vzhled a získat tím loajalitu svých zákazníků. Přes systém se dá s vědomím zákazníka sledovat STK, servis, výměny zimních pneu, ale i například termíny konce leasingů a možnost nabídnout nový vůz.

STK a pneuservisy

Nabízet systém, který za Vaše klienty pohlídá termín STK, popřípadě potřebu výměny pneumatik je ideálním nástrojem každého pneuservisu či STK. Navíc i zde se dají pohodově montovat naše Terminály.

Pojišťovací makléři

Díky unikátní funkcím, jako je propisování stylu jízdy, je náš systém skvělým doplňkem i pro pojišťovací makléře, kteří tímto produktem mohou pomoci klientům snížit nehodovost a následně i škodní průběh. 

Co my hledáme?

Spolehlivost

Hledáme spolehlivého obchodního partnera, který bude zastávat naší filozofii, že na prvním místě je klient. A pomůže posunout náš systém zase o další kus vpřed.

Ochotnotu a důvěru

Ochotu seznámit se a naučit se náš sytém a věřit mu stejné jako my věříme, že se jedná o unikátní systém, který má ohromný potenciál

Co od Vás očekáváme?

Vyplnění žádosti

Prosíme v případě zájmu vyplnit pečlivě žádost, jelikož důkladně prověřujeme každého budoucího partnera. Je pro nás velice důležité mít kompletní informace k rychlému posouzení.

Shrnuté očekávání

  • Chuť dělat společně obchod
  • Chuť posouvat náš sytém kupředu
  • Loajalitu
  • Pozitivní přístup
  • Stabilní cenovou politiku

Co společně dokážeme

Společný projekt

Hlavním úkolem je dosáhnout pozice 1 v EU v GPS systémech. Produkt pro tento úkol máme je jen potřeba rozšířit jeho povědomí. 

Společný projekt

Ve společném úsilí u každého našeho partnera vytvořil stabilní klientelu v daném regionu a zajistit bezproblémovou a spolehlivou kontinuální spolupráci, která bude díky tomu i finančně dobře ohodnocena.