BUDUJTE S NÁMI PŘEHLEDNÝ SVĚT

+420 602 164 164

Pondělí - Pátek od 8:00 h do 18:00 h

Kdo jsme

Něco o naší společnosti

Firma AUTOZITKA CS s.r.o., vznikla v roce 2008 jako nástupnická společnost služeb v operativním leasingu pro přední firmy v segmentu převážně automotiv. Činnost kolektivu tedy sahá do roku 1998. Chutí zdokonalit přístup a služby došlo k zahrnutí nového produktu GPS Force. Díky programátorské divizi se permanentně pracuje na tom, aby náš systém byl daleko před konkurencí a udával směr v GPS sledovacích systémech. 

Proč k nám

Kolektiv

Zakládáme si na tom, aby náš kolektiv tvořil jednotný tým a pracoval na rozvoji naší firmy a tím i zabezpečení budoucnosti našich zaměstnanců. K tomu stále zlepšujeme prostředí a podmínky pro práci našich zaměstnanců.

Leader inovací

Pokud chcete dělat ve stabilní a zabezpečené firmě tak kam jinam než k nám. Naší hlavní výhodou je vlastní programátorská divize, která neustále zdokonaluje produkt a posouvá ho daleko před konkurenci

Moderní technologie

Jako firma působící v IT se snažíme, abychom vše automatizovali a naši zaměstnanci mohli své úsilí věnovat výkonu své práce. Naše firma si vždy zakládala na kvalitních službách a tak i na kvalitních technologiích.

Pracovní příležitosti

Jaké máte s námi další možnosti?

Jsme moderní a dynamická firma a hledáme do svých řad jak zkušené senior pozice, tak i pozice ve středním a junior segmentu. Každá pozice si žádá určitou zkušenost, ale i chuť se rozvíjet. Pomůžeme Vám vyrůst či rozvinout Vaše dovednosti.

  • Možnost kariérního postupu
  • Možnost vybrat si v případě zájmu jinou pozici
  • Možnost dále studovat 
  • Možnost využívat školení k Vaší profesi
  • Možnost dalšího osobního rozvoje

Součástí nástupu je od nás poskytnuté zaškolení na dané pozice. Rádi investujeme náš čas do lidí, kteří se chtějí stát platným členem našeho firemního týmu.

Obchodní příležitost

Buďte součástí úspěchu

Náš obchodní model je přizpůsoben i pro externí obchodní partnery, ale jen ty, kteří chtějí opravdu stavět na úspěchu našeho systému.

Tým pro výběr zaměstnanců

Ing. Lukáš Zítka,MBA

Zakladatel a majitel.

Jiří Šimon

Technický ředitel

Ing. Petr Málek

Obchodní ředitel - segment LKW

Jana Zítková

HR ředitelka

Co děláme?

Vývoj a výzkum

Dlouhodobě se snažíme naše produkty zdokonalovat a posouvat v rámci nových technologií, proto hledáme lidi ochotné pracovat na našich produktech.

Systém

Nabízíme GPS systém, který je první v inovacích a snažíme se měnit sny uživatelů do reálného použití.

Prodej

Pro náš obchodní tým hledáme lidi, kteří mají chuť nabízet náš špičkový produkt GPS Force a pomoct tím našim klientům začít využívat systém současného tisíciletí

Co očekáváme?

Hlavní kritéria, které očekáváme od našich zaměstnanců, se dají shrnout do několika základních bodů.  

  • Chuť k práci
  • Loajalita
  • Seberealizace
  • Zlepšování
  • Spolupráce

Vše začíná před podpisem

zašlete nám životopis

 

my se Vám ozveme


sejdeme se na pohovoru

nastoupíte k nám

Součástí našeho vzájemného poznání je vždy osobní pohovor, na kterém Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a rádi Vás seznámíme s naší filozofií a firmou.